menuordersearch
koodakino.com

اسباب بازی مناسب کودک من ,

جستجو
۱۳۹۷/۴/۴ دوشنبه
(0)
(0)
اسباب بازی مناسب کودک من
اسباب بازی مناسب کودک من
اسباب بازی های زیادی وجود دارد و ما قصد داریم تا نیازهای کودک شما را تامین کنیم . اما بهترین اسباب بازی برای بچه ها همیشه خیالی نیست اینها فقط تخیل فرزند شما را تحریک می کنند
بهترین اسباب بازی برای بچه ها
اسباب بازی ها می توانند راهی عالی برای شروع بازی فرزندتان باشند و از رشد کودک شما حمایت کنند. اما ممکن است فرزندتان به همان اندازه که شما فکر می کنید، نیاز به اسباب بازی نداشته باشد
بهترین اسباب بازی برای کودکان اسباب بازیهای _باز_ است. این ها اسباب بازی هایی هستند که فرزند شما می تواند در بسیاری از روش های مختلف استفاده کند. آنها فرزند شما را تشویق به استفاده از تخیل، خلاقیت و مهارت های حل مسئله می کنند

اسباب بازی های باز شامل
 
 
بلوک( لگو) - یک روز فرزند شما از آنها برای ساخت یک برج استفاده می کند، و روز بعد ممکن است بلوک( لگو) را به گوشش بیاندازد و وانمود کند که یک تلفن است

توپ ها - آنها عالی هستند برای گزاف گویی، نگاه کردن، رول، نگه داشتن و پرتاب

جعبه های مقوایی - فرزند شما می تواند وانمود کند که این ها عبارتند از صندوق فروشگاه، تنور نانوایی، اتومبیل ها، قایق ها، خانه های عروسکی و غیره

لباس و تکه پارچه  -  برخی از لباس های بلا استفاده و یا تکه هایی از پارچه، کودک شما می تواند آنها را تبدیل به هر چیزی و یا هر کسی که او را دوست دارد بکند.
کاغذ رنگی، برچسب ها، مداد رنگی و نشانگرهای قابل شستشو می تواند فرزند شما را برای خلق یک شاهکار کمک کند.

شما همیشه نباید اسباب بازی را خریداری کنید. اقلام خانگی روزمره مانند گلدان و تابه، ظروف پلاستیکی، سبدهای لباس و پتو اغلب اسباب بازی های با قابلیبت باز بودن کامل را دارند. فقط اطمینان حاصل کنید که هر اقلام خانگی که فرزند شما با آن بازی می کند، بی خطر هستند، مواظب اجسام تیز و یا اجسام کوچک که می تواند باعث خفگی کودک شما شود باشید و حتما انها رو دور از دسترس کودک قرار دهید .

 
انتخاب اسباب بازی برای بچه ها
 
بسیاری از اسباب بازی ها اطلاعات پیرامون بسته بندی خود را دارند. این می تواند مفید باشد، اما از لحاظ بازی، این تنها یک راهنمایی است. منافع و مرحله رشدی فرزند شما احتمالا به شما یک ایده بهتر از آنچه انتخاب می کنید می دهد.
با این حال، اطلاعات سالم می تواند برای ایمنی مهم باشد؛ برای مثال، هنگامی که اسباب بازی حاوی قطعات کوچکی است که کودک می تواند در دهان خود فرو ببرد. در این موارد، عاقلانه است که اطلاعات مربوط به سابقه توصیه شده را دنبال کنید.
برای کودک شما، بهترین اسباب بازی شما، مراقب یا سایر اعضای خانواده نزدیک است. کودک شما در تماشای چهره شما، گوش دادن به صدای شما و به سادگی داشتن با شما لذت خواهد برد. حتی فعالیت های بازی مانند نگاه کردن به تلفن همراه با رنگ های روشن، گوش دادن به یک اسباب بازی موزیکال  سرگرم کننده تر هستند زمانی که شما و کودک شما آنها را با هم تجربه م کنید ..
کودک نوپا دوست دارد با جعبه بازی کند، و اغلب سرگرم کننده تر از آن است که بسته بندی یک هدیه را باز کند. دیگر گزینه های مناسب برای کودکان نوپا شامل اسباب بازی ساخت و ساز مانند بلوک های ساختمانی ، کودکان نوپا نیز از ابزارهای موسیقی ساده لذت می برند که می توانند لرزش و انفجار - یک درام ساخته شده از یک گلدان وارونه و یک قاشق چوبی می تواند به همان اندازه یک اسباب بازی گران قیمت سرگرم کننده باشد .
کودکان قدیمی تر اغلب دوست دارند مشکلات را حل کنند و از تخیل خود استفاده کنند. پازل و یا بازی هایی که کودک شما با دیگران بازی می کند نیز انتخاب خوبی است.

اسباب بازی و ارزش های خانوادگی شما
 
شما فردی هستید که تصمیم می گیرد که اسباب بازی های مناسب برای کودک شما کدام است که کودک در خانه بازی کند.
اگر احساسات بدی در مورد اسباب بازی های خاص دارید، می توانید با فرزندتان صحبت کنید، مخصوصا وقتی که او بزرگتر می شود. شما می توانید ارزش های خانوادگی خود را ذکر کنید. به عنوان مثال، "اسلحه می تواند بسیاری از مردم را بترساند و آسیب برساند. هیچ کس در خانواده ما اسلحه ندارد .
اما توجه زیاد به اسباب بازی ها - برای مثال، ممنوع کردن آنها و یا امتناع خرید آنها - در واقع می تواند باعث شود کودک شما بیشتر آنها را بخواهد.
ممکن است بهترین کار این باشد که ارزش های خانوادگی خود را با شیوه ای که کودک شما بازی می کند و از اسباب بازی ها در زندگی روزمره استفاده می کند، پیوند دهید.
به عنوان مثال، می گویند فرزند شما یک اسباب بازی پلاستیکی جدید را می خواهد، اما ارزش های محیطی برای شما مهم است. به جای خرید این اسباب بازی، با فرزندتان صحبت کنید که چگونه این نمونه ای از بازیافت است..
و هر مقدار ارزش خانوادگی که تصمیم می گیرید با فرزندتان به اشتراک بگذارید، بهتر است که هماهنگ باشد. به عنوان مثال، کودکان ممکن است اشتباه بگیرند، اگر آنها مجاز به تماشای برنامه های تلویزیونی خشونت آمیز یا بازی های ویدیویی خشونت آمیز باشند، اما مجاز به بازی با اسلحه های اسباب بازی نیستند
و در نهایت با توجه به ارزشهای خانوادگی خودتان این شما هستید که تصمیم میگیرید و به کودک خود یاد می دهید که چطور با استفاده از اسباب بازی های مناسب محیط پیرامون خود را شناسایی کند و برای ورود به مراحل رشدی جدید آماده شود 

در ادامه بخوانیم...

راهکارهای کنترل خشم در برابر کودکان


سه چرخه یا دو چرخه؟

چگونه به فروشگاههای اینترنتی اعتماد کنم 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده